بیانیه دفتر نهاد رهبری علوم پزشکی رفسنجان

شهادت جانسوز دانشمند هسته ای دکتر محسن فخری زاده

بیانیه دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان در پی شهادت بی رحمانه ی دانشمند هسته ای، شهید محسن فخری زاده:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

"إنّ الله اشْترىٰ من الْمؤْمنین أنفسهمْ و أمْوالهم بأنّ لهم الْجنّة یقاتلون فی سبیل الله فیقْتلون و یقْتلون وعدا علیه حقا"

همانا خدا جان و مال اهل ایمان را به بهای بهشت خریداری کرده، آنها در راه خدا جهاد می‌کنند پس دشمنان دین را به قتل می‌رسانند و یا خود کشته می‌شوند، این وعده ی قطعی خداوند است.

(111/مبارکه توبه)

 

 

◾️ترور شهید محسن فخری زاده، مهر تایید دیگری بر سیاست هایی است که این‌بار با وضوح بیشتری بی‌تاثیری مذاکره و اعطای امتیازات به این دول ظالم را نشان می دهد. این اقدام تاسف برانگيز، انگیزه واقعی دولتهايی را برملا می‌کند که سال ها به بهانه دستیابی ایران به فناوری هسته‌ای، کشورمان را تحت شدید ترین تحریم های تاریخ قرار دادند و این بار نیز  با استفاده از روش غیر انسانی ترور، نشان دادند که درکی از مذاکره به عنوان روشی برای حل مسائل ندارند و منافع ظالمانه خود را به هر طریقی تامین خواهند کرد.

 

◾️این اتفاق ناگوار در حالی رخ داد که مردم ایران، در آستانه اولین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی قرار دارد؛ اتفاقی که بیش از پیش عمق قساوت رژیم غاصب صهیونیستی را نشان می دهد.

 

 

◾️تجربه تاریخی نشان داده است که تا زمانی که در برابر اشتهای سیری ناپذیر دشمنان، نشانه های ضعف و عقب نشینی از حقوق مسلم خود را نشان دهیم، دشمن جرات بیشتری پیدا کرده و بیشتر طلب می‌کند، حداقل انتظاری که از همه‌ی مقامات حکومتی، به ویژه دولت و سیستم دیپلماسی کشور می رود این است که پاسخی در خور و موضعی قاطع نسبت به این اقدام غیر انسانی داشته باشند.

 

◾️هر چند تنها چند ساعت بعد از ترور این شهید بزرگوار، نتانیاهو با حضور نزد رسانه ها، با وقاحت تمام از برنامه های جدید خود و آینده پر تنش خاورمیانه سخن می‌گوید، اما در نهایت، شکی نیست که اراده خداوند بر ذلت و خواری دشمنان اسلام است و نسل جوانان مسلمانی که در سراسر دنیا، خود را برای مبارزه با اسراییل آماده کرده‌اند، تعیین کننده پایین این ماجرا، خواهند بود.

کلمات کلیدی
تهیه کننده:

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *