يکشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٦
منو اصلی
احكام پزشكي
اخبار نهاد
 
اعلام برگزیدگان مسابقه فرهنگی وصیت نامه امام خمینی(ره)
اعلام برگزیدگان مسابقه فرهنگی وصیت نامه امام خمینی(ره)
برنامه یک روز رهبر انقلاب
گزيده بيانات رهبر انقلاب در ديدار جمعي از پاسداران سپاه حفاظت ولي امر و خانواده هاي آنان
حجت الاسلام فریمانه اظهار داشتند: عزیزان دقت داشته باشید هیچ وقت یکسری فضاها ما را از قرآن باز ندارد. گفته دیگران نباید ما را از هدف عالیه باز دارد. یکی از صفات خداوند "جبّار" است یعنی بسیار جبران کننده است. اگر یک قدم بردارید و به خاطرخدا و دین مورد تمسخر قرار بگیرید خداوند در جای دیگر به بهترین وجه جبران می کند.
انتخاب آقاي هادي اسكندري دامنه،دانشجوی رشته پزشکی به عنوان دبير مجمع قرآن و عترت وزارت بهداشت
با برگزاري انتخابات مجمع قرآن و عترت دانشجويان دانشگاه هاي علوم پزشكي کشور، آقاي هادي اسكندري دامنه، دانشجوي پزشکی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به عنوان عضو شورا مرکزی و دبير اين مجمع انتخاب شد.
حجت الاسلام محمدیان در کنگره چهارم کانون دانشگاهیان :
حجت‌الاسلام محمدیان پنجشنبه‌26 ارديبهشت در چهارمین کنگره سراسری کانون دانشگا‌هیان ایران اسلامی در دانشگاه تهران سخن می‌گفت، از تعطیلی دانشگاه‌ها در ایام انتخابات انتقاد و ابراز تأسف کرد.
نچه می‌خوانید گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب درباره اصول رقابت سیاسی در انتخابات است که در دو محور بایدها و نبایدها دسته‌بندی و ارائه شده است.
«ببین فرزندان خمینی و ایرانی ها الآن چه حالی دارند وقتی می بینند که چه بلایی بر سر قبور روافض(شیعیان) آورده ايم اما نمي دانند که بزودی همين کار را با بقيه قبور آنان هم خواهيم کرد و بزودي سراغ قبر سيده زينب و رقيه هم مي رويم و پيکر آنان را هم از خاک بيرون مي کشيم و سرهاي بت هاي آنان را خرد مي کنيم و از بين مي بريم.»
متن کامل بیانات رهبر معظم انقلاب در اجلاس «علما و بیداری اسلامی»
ولی امر مسلمین جهان فرمودند: بیداری اسلامی پدیده شگرفی است که اگر به اذن‌الله، سالم بماند و ادامه یابد، قادر خواهد بود سر برآوردنِ تمدن ‌اسلامی را در چشم‌‌اندازی نه چندان دوردست، برای امت اسلامی و آنگاه برای جهان بشریت رقم زند.

2 صفحه بعدی >>

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 27771
 بازدید امروز : 12
 کل بازدید : 128537
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0.61
سامانه پشتيباني سايت هاي اينترنتي نهاد
عمره دانشجويي
ازدواج دانشجويي
مركز آموزش مجازي دانشگاهيان
اعتكاف دانشجويي
نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها
وزارت علوم
وزارت بهداشت
صندوق رفاه دانشجويان
پرسمان
نشر معارف
نشريه پرسمان